Logo
 O NAS

Logo

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem urządzeń grzewczych Buderus. Produkty te pochodzą bezpośrednio od producenta. Marka jest gwarantem najwyższej jakości, solidnego wykonania oraz unikatowego designu urządzeń. Jako, że produkty trafiają do nas bez pośredników, oferujemy najniższe ceny oraz szybki termin realizacji zamówień. 

Firma HYDRO-INSTAL ORAWA jest prężnie rozwijającą się hurtownią hydrauliczną  na małopolskim rynku. Działalności firmy oparta jest na hurtowym oraz detalicznym obrocie materiałami przeznaczonymi do instalacji grzewczych oraz sanitarnych. Przedmiotem działalności firmy są głównie: 

  • sprzedaż hurtowa artykułów hydrauliczno-sanitarnych (zaopatrywanie w towar instalatorów, sklepów)
  • sprzedaż detaliczna artykułów hydraulicznych (obsługa prywatnych klientów)
  • sprzedaż detaliczna oraz hutrowa kotłów centralnego ogrzewania, grzejników
  • montaż i kompleksowe remonty instalacji grzewczych i sanitarnych
  • sprzedaż i wypożyczanie narzędzi instalatorskich do różnych typów instalacji grzewczych

 

Współpracujemy z wieloma instalatorami oferując im produkty polskie lub zagraniczne o najwyższej jakości, charakteryzujące się korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Zapewniamy terminowość, rzetelność i fachowość dzięki czemu zyskaliśmy w krótkim czasie zaufanie wielu nabywców. 

Zapraszamy do obejrzenia katalogu poduktów, a w razie pytań prosimy o kontakt z działem obsługi, aby jak najtrafniej spełnić państwa wymagania.


 

ul. Krótka 4, 34-480 Jabłonka
kom. 886 642 118, 666 846 294

e-mial: biuro@hydroinstalorawa.pl
www.hydroinstalorawa.pl

współrzędne GPS: N49° 28' 25.5252 | E19° 41' 37.9428

Zaprojektowano 2015 Sagiart